BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ


BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

PSA grubunun ( Peugeot - Citroen -Opel ) Covid 19 önlem kriterleri doğrultusunda bağımsız denetleme kurumu Bureau Veritas tatafından Öztek plazalarının Covid 19 tedbirleri denetlendi.4-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen denetimlerde Kartal- Çekmeköy ve Adana tesislerimiz toplam 108 kriterden tam puan aldı.Çalışanlarımızın ve siz değerli misafirlerimizin sağlığı önceliğimizdirCovid 19 salgınına karşı araç teşhir salonlarımızda ve servislerimizde uygulanmak üzere PSA ( Peugeot – Citroen – Opel ) tarafından geliştirilen müşteri ziyaretlerimizi güvenli hale getirmek amacıyla 10 ana başlık altında 108 ayrı maddeyi içeren Groupe PSA COVID-19 Protokolü çalışması 17 Nisanda Kartal, Çekmeköy ve Adana olmak üzere tüm tesislerimizde başlamıştır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını öncelikli olarak önemseyen şirketimiz yaklaşık 2 hafta içinde tüm önlem kriterlerini tamamlamış olup 4-8 Mayıs haftasında bağımsız denetim kurumu Bureau Veritas firmasının Covid 19 önlem kriterleri ile ilgili denetime girmiştir.

Kartal, Çekmeköy ve Adana tesislerimizin tüm kriterleri eksiksiz tamamladığı tespit edilmiş olup denetimlerin ardından tesislerimiz tam puan almışlardır.

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde rahat etmeleri için ilgili önlemler her hafta tekrar kontrol edilmekte olup bu önlemlerin içeriğinde ilave bir değişiklik olduğunda hızlı bir şekilde adaptasyonu yapılmaktadır.


Tam puan aldığımız 108 kriterden başlıcaları ;

· Tesislerimize giren herkesin ateş ölçümünün yapılması,

· Maske kullanımının zorunlu olması ve resepsiyonlarımızda, ücretsiz maske verilmesi,

· Çalışanlarımızın öz gözetim protokolü ile ateş ölçümlerinin sürekli takip edilmesi

· Maske eldiven gibi kullanılmış atıklar için özel atık kutuları bulundurulması

· Şirketimizin farklı noktalarında kolay ulaşılan el dezenfektanlarının bulundurulması

· Servise giren her aracın dezenfektan makinesi ile dezenfekte edilmesi işlemlerine 3 saat bekletildikten sonra başlanması.

· Servis işlemi biten araçların yine dezenfekte edilerek minimum 3 saat bekletildikten sonra müşterimize teslim edilmesi

· Satış ve Servis aşamasındaki işlemlerde imza atılması gerektiğinde müşterilerimize “ kullan at " kalemlerinin temin edilmesi.

· Tüm çalışanlarımızın en ufak bir hastalık semptomu hissetmesi halinde iş yerine gelmeme hakkına sahip olmalarıdır.

Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.