Araç Dışı

BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMİ
Dokunmatik ekran, Apple CarPlay™1,3 ve Android Auto™2,3. Yeni Corsa’daki bilgi ve eğlence sistemleri Sesli Komut ve Bluetooth®5 üzerinden kablosuz müzik dinleme dahil olmak üzere size iletişim ve eğlence özgürlüğünü doyasıya yaşatacak imkanlar sunar. 7˝ renkli dokunmatik ekranı ile Apple CarplayTM1,3 ve Android AutoTM2,3 özelliklerini destekleyen ve tüm beklentilerinizi karşılayacak bir multimedya sistemi.

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ
Yola odaklanmaya devam ederken kolayca ulaşılıp kullanılabilen bilgi ve eğlence sisteminin de keyfini çıkarın. Tam da ihtiyacınız olan yerde, gözlerinizin önünde bulunan tamamen dijital olan gösterge tablosu; hız, navigasyon ve daha pek çok konuda sizi bilgilendirir.

PANORAMİK CAM TAVAN
Corsa’nızın iç kısmını daha aydınlık bir hâle getirmek için opsiyonel panoramik cam tavanı tercih edebilirsiniz.

ÜST SEVİYE KONFOR
Corsa’nın koltuğuna bir kere oturunca kalkmak istemeyeceksiniz. Opsiyonel olarak sunulan ve üst segmentlerde görmeye alıştığımız koltuk ısıtma fonksiyonu ile daha konforlu ve sıcak yolculuklar sizi bekliyor. Sıcak bir karşılama her zaman iyidir. Üç kademeli ısıtmalı koltuklar hem sizi hem de ön yolcuyu şımartacak.

DEKOR AKSESUAR PAKETİ
Corsa'nızın iç kısımını değiştitilebilir iç dekor paketleri ile kişiselleştirin. Çeşitli kaplama ve renk seçenekleri mevcuttur