YENİ PEUGEOT 308


YENİ PEUGEOT 308

Göz Alıcılığın imzası Yeni PEUGEOT 308 ile EŞSİZ BİR DENEYİM PEUGEOT yetkili satıcılarında sizi bekliyor. Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit Matrix Full LED Ön Farlar i-TogglesÜst düzey tasarımıyla Yeni PEUGEOT 308, güçlü karakteri ve dinamizmi sayesinde çevresindeki tüm arzu dolu bakışları üzerine topluyor. Yeni PEUGEOT 308, Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit® ve ileri teknolojilerle donatılmıştır, bu sayede geçirdiğiniz her anın size özel ve keyifli olmasını garanti eder.

1.2 PureTech benzinli motoru, verimliliği ve performansı en iyi şekilde birleştirerek olağanüstü bir sürüş konforu sunuyor.


BAŞTAN ÇIKARAN TASARIM

Yeni PEUGEOT 308, markanın zaman tanımayan kimliği, geçmişi ve ultra moderniteyi bir arada yansıtan yeni PEUGEOT logosunu taşıyan ilk modeldir. Bu amblem tüm görkemiyle kendisine ön ızgara üzerinde yer bulurken, 308 monogramı ise, yenilenmeyi simgeleyen tasarımı ile göz kamaştıran kaput üzerinde yer alıyor.


HAYALLERİNİZDEKİ SÜRÜŞ KEYFİ

Yeni PEUGEOT 308, konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için çeşitli sürüş ve park destek sistemleriyle donatılmıştır:


Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit®

Tartışmasız ergonomik ve sezgisel bir yapıya sahip Yeni Nesil PEUGEOT 3D i-Cockpit®, araç içinde geçirdiğiniz zamanı kaliteli bir zamana dönüştürmek için özenle tasarlanarak tüm özelliklere daha kolay erişim sunuyor.


MOTOR 

Yeni PEUGEOT 308, 8-ileri EAT8 otomatik şanzıman ve en yeni nesil Puretech benzinli motor ile donatılmıştır.

  • 1.2 PureTech 130hp EAT8Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.