ÖZTEK Motorlu Araçlar A.Ş.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Kaliteli, Güven Sağlayan Profesyonel Ekibi Ve Hizmetleri İle Müşteri Odaklı Çalışma Prensibini İlke Edinmiştir. Gereğini gerekmez iken yaparız, ihtiyaç anında bu bizim hazır olmamızı sağlar.

Vizyonumuz & Misyonumuz

• İnsanımıza olan güvenimiz tam ve sonsuzdur.
• Sürekli eğitimden yanayız.
• Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.
• Çalışmak bizim bir numaralı görevimizdir.
• Dinlemeyi iyi biliriz
• İşimize yatırım yapmayı her şeyden önce tutarız.
• Çevreye ve yasalara saygılıyız.
• Tüm dünyaya açığız
• Doğru başlangıçların sonuçlarının da doğru olacağına inanırız.


ÖZTEK Motorlu Araçlar A.Ş.

Şirketimiz 1977 yılında Adana 'da dört kardeş tarafından bir kaporta atölyesi olarak kurulmuştur. Tabi bu yıllar hepimizin hatırlayacağı üzere belli sayıda araç modelleri ile yine toplam araç sayısının küçük olduğu yıllar idi. Adana 'nın bölgenin tarım ve pamuk üretimi açısından zengin ve bereketli topraklara sahip olması nedeni ile otomobil sahibi olmak bugün olduğu gibi o yıllarda da önem arz etmekte idi. Bu otomobil tutkusu Adana ve çevre illerde oluşan araç parkı nedeni ile bakım onarım ve hasar tamir işlerinde de ihtiyaçların artmasına neden olmuştur. İşte tam da bu sırada Özçete Kardeşlerin kaporta atölyesi hem Adana ili ve hem de çevre iller için önemli bir ihtiyacın karşılanmasını sağlamıştır.

Üstün el becerisi ve teknik bilgisi çok iyi durumda olan Özçete Kardeşler kısa bir süre içinde hasarlı araçların onarımında orijinal yapısına en uygun tamir metodlarını geliştirmiş olmaları ile; bu bölgede hatırı sayılır bir üne kavuşmakla beraber, yine kısa bir süre içinde aralarında çok ünlü sanatçılara ait hasarlı araçlar da olmak üzere bölge dışından da birçok kişi tarafından aranır olmuşlardır. Özçete kardeşlerin 1977 yılında kaporta atölyesi olarak kullandıkları alan bugün halen yerini korumakta olup, yine sektörden komşularımız tarafından kullanılmaktadır. Yani 1977 yılında kurulan bu kaporta atölyesi kesintisiz olarak 41 yıldır Otomotiv sektörüne hizmet etmektedir.


ÖZTEK A.Ş. İSTANBUL SANCAKTEPE
SATIŞ, ARAÇ SERVİS VE YEDEK PARÇA HİZMETLERİ
2000 yılından bu yana Peugeot Otomobil Pazarlama AŞ yedek parça bayisi olarak çalışan şirketimiz 2014 yılında Istanbul Sancaktepe ilçesinde yerleşik olarak faaliyette bulunan TEK OTO AŞ tesisini Peugeot Otomobil Pazarlama AŞ ile yaptığı bir protokol ile satın almış ve bu tarihten itibaren yetkili Peugeot Otomobil satış bayiliği ile faaliyetlerine otomobil satışlarını da eklemiştir.
2017 yılı Mart ayında Istanbul Anadolu yakası Kartal ilçesinde yeni bir yatırıma giderek ÖZTEK AŞ Kartal araç satış tesisini devreye almıştır. Istanbul Anadolu yakasında SANCAKTEPE ve KARTAL Öztek A.Ş. İstanbul SANCAKTEPE tesislerinde günümüz otomobil kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış tam donanımlı, araç satış, ikinci el, satış, satış sonrası servis ve yedek parça hizmetleri başta olmak üzere hasar işlemleri açısından da her iki tesiste gelişmiş bir boya kaporta işlem yeteneği de bulunmaktadır. Peugeot Otomobil Pazarlama A.Ş. tarafından özel olarak eğitilmiş personelimiz ile tüm müşteri gruplarına iyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedef edinmiş şirketimiz değişmekte olan günümüz müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılanmıştır. Şirketimiz otomobil satışı konusundaki yeni yatırımını Adana ili Yüreğir ilçesinde yapmış bu yatırımının da tamamlanması ile birlikte Peugeot Pazarlama AŞ bayilik ağı içinde önemli bir pay almıştır

ÖZTEK A.Ş. İSTANBUL KARTAL
2017 yılının Mart ayından itibaren devreye almış olduğumuz Istanbul Kartal tesisimiz toplam 6.500 m2 büyüklüğünde ve toplam üç kattan oluşmaktadır, günlük 60 araç servis hizmeti verme kapasitesine sahip olan işletmenin 1.000 m2 yeni araç ve 1.350 m2 ikinci el araç showroom kapasitesi bulunmaktadır. Eski Istanbul Ankara E5 karayolu üzerinde yer alan tesisimiz Kartal ilçesinin gelişen ve değişen yeni yüzüne ,bölge insanının araç ihtiyaçlarına yönelik taleplerini karşılayabilmek açısından yerini almış olup, bu taleplerin karşılanabilmesi için eşlik etmektedir. Değişen Peugeot otomobil ürün yelpazesinde kullanılan ileri mühendislik ürünü olan otomobillerin teknik,periyodik,bakım kontrol işlemleri ile hasar işlemleri Peugeot Otomobil Pazarlama AŞ Türkiye organizasyonu tarafından üst düzeyde verilmekte olan eğitim programlarında eğitim almış personelimiz ile sağlanmaktadır. Bu eğitimleri tamamlamış olan personelimiz araçları ilk günü yeniliğini koruyabilmek için çaba harcamaktadırlar. Tesis içinde yer alan yeni araç ve ikinci el showroom ;araç sergileme alanları günlük olarak araç incelemek için gelen müşterilerimize hafta öztek A.Ş. İstanbul KARTAL içerisinde sabah 08:30 ile akşam 19:00 arasında hafta sonu ise 09:00 /18:00 arasında hizmet vermekte olup haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermektedir. Kartal ilçemizin yıllardan bu yana gelen ikinci el satış pazarı olması özelliğinin göz önünde bulundurarak bu alanda da kesintisiz müşterilerimize hizmet vermektedir.

ÖZTEK A.Ş. İSTANBUL 2. EL
Öztek AŞ bünyesinde kurulu olan ikinci el otomobil satış departmanımız teknik yönden uygun ve hukuki herhangi bir sorunu olmayan tüm araç markalarına yönelik olarak alım ve satım faaliyetlerini göstermektedir. Yetkili Peugeot Bayisi olarak görev yapmamıza rağmen değişen müşteri ihtiyaçları çerçevesinde takas yolu ile ile de araç satışı yapmakta olup, bu tipteki müşterilerinin araçlarını alarak yenisi ile de değiştirme imkanı sunmaktadır. Tesis içinde kendine ayrılan alanda araç sergisi yapılmakta ve internet aracılığı ile de satışa sunulan araçlar takip edilebilmektedir. Öztek AŞ ikinci el satış departmanımız müşteri beklentilerine uygun bir fiyatlandırma ve model aralığı ile tüm markalarda alım satım ve takas imkanı vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında yerleşik Sancaktepe ve Kartal satış noktalarımız yedi gün boyunca kesintisiz araç sergileme, ekspertiz, takas ve alım satım alternatifleri yaratarak tüm müşteri gruplarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını imkanlar sunmaya çalışmaktadır.

ÖZTEK FİLO KİRALAMA
2014 yılı başında hizmet vermeye başlayan Öztek AŞ Filo kiralama faaliyetlerine de başlangıçta küçük ölçekli olarak başlamış sonrasında değişen müşteri talepleri doğrultusunda profesyonel filo kiralama yönetimine geçmiştir. Bu alanda üç kişilik bir operasyon ekibine sahip olan şirketimiz öncelikle bayiliğini yaptığımız Peugeot markalı araçlara yönelik kiralama hizmeti vermektedir. Ülke genelinde yetkili Peugeot Türkiye bayilik yapısı aracılığı ile satış sonrası hizmetlerini yerine getirmekte olup,satış ve filo yönetimi Istanbul merkez ofisten yürütülmektedir.

Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.