Özçete Sigorta Talep Formu

Sigorta Talep Formu ile işlemlerinizi kolaylaştırın. Biz Sizi Arayalım


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni
  |  
İzinli İletişim bilgilerine uygun KAMPANYA ve REKLAM BİLGİLENDİRMELERİ AMACI İLE TARAFIMLA İLETİŞİME GEÇİLMESİNİ İSTİYORUM.
  |  
Sigorta Talep Formu

Biz Sizi Arayalım

Konusunda uzman yetkililerimiz sizlerle iletişime geçerek taleplerinizi sonuçlandırmaktadır.


ÖZÇETE SİGORTA VE ARA.HİZ. LTD. ŞTİ. olarak vizyonumuz;
Takım çalışmasını verimli kullanarak, güzel ve etkili sonuçlar ortaya koyarken; aynı zamanda da güvenilir ve kendini tüm müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak, her zaman süreklilik esasına göre yenileyen bir "SİGORTA ACENTESİ" olmaktır.

Şirketimiz; taleplerinizi portföyümüzde mevcut olan sigorta şirketlerinden araştırarak değerlendirmelerinize sunar ve size uygun ödeme koşulları ile hazırlanmasına yardımcı olur.

TRAFİK SİGORTASI

Tüm araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olan bu sigorta ile kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verilebilecek zararları güvence altına alabilirsiniz. Trafik sigortası, sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almaz.

KASKO SİGORTASI

Kasko sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması, terör ve doğal afetlere maruz kalması ile kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar. Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortasının aksine sigorta sahibinin kendi aracını da güvence altına alır. İsteğe bağlı bir sigortadır. Zorunlu değildir.

KONUT SİGORTASI

Konut sahibi kişiler evlerini ve eşyalarını sigortalayabilirler. Sigorta kapsamına, yangın, hırsızlık, deprem, su baskını gibi teminatlar eklenebilir. Kiracılar da, sadece eşyalarını yine aynı risklere karşı güvence altına alabilirler.


DASK SİGORTASI

Deprem sigortası zorunlu poliçelerdendir. Deprem kaynaklı hasarlara karşı konutunuzu veya işyerinizi güvece altına alır.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile, sigortalılar sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait muayene, tetkik ve tedavi giderlerini poliçede belirtilen teminatlara göre; sosyal güvenlik kurumu (SGK) geri ödeme kuralları ve özel şartlar dahilinde karşılanır. Genel sağlık sigortası hak sahibi olan TC ve yabancı uyruklu vatandaşlar bu sigortadan yararlanabilirler.Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.