ÖZÇETE SİGORTA

Gelin otomobil ya da ticari aracınıza en uygun Sigorta paketini birlikte belirleyelim. Öztek güvencesiyle aracınızı sigortalayalım, içiniz rahat olsun.


Kasko Sigortası

Gelin otomobil ya da ticari aracınıza en uygun kasko paketini birlikte belirleyelim. Öztek güvencesiyle aracınızı sigortalayalım, içiniz rahat olsun.

Kasko Sigortası kapsamı:
Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alır. Kasko teklifiniz, aracınızın model, marka, üretim yılı ve hasarsızlığına göre değişkenlik gösterecektir. Dilediğiniz kasko teminatlarından yararlanmak için kasko paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, anında kasko teklifi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri, kişisel asistans hizmetleri, bilgi ve organizasyon hizmetleri gibi asistans hizmetleriyle hem aracınız hem siz güvendesiniz! Öztek Sigorta size, ihtiyacınıza yönelik farklı kasko alternatifleri sunmaktadır.


Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayolu taşıtları için zorunludur ve amacı herhangi bir kaza durumunda "karşı tarafın" malına veya canına verilen hasarı kısmen veya tamamen karşılamaktır.

Trafik sigortası kapsamı:
Trafik Sigortası Neleri Karşılar?
Trafik sigortası, kaza durumlarında karşı tarafın veya üçüncü kişilerin hasar masraflarını karşılar. Kazaya sizin aracınız neden olmuş ve ortaya bir zarar çıkmışsa, masraflar sizin trafik sigortası poliçeniz tarafından ödenir. Trafik sigortası ödemesi ise hem bedeni hem maddi hasarları kapsar.

Trafik sigortasının karşıladığı hasarlar için hazırladığımız listemize göz atabilirsiniz.


Trafik sigortası, karşı tarafın maddi hasarla sonuçlanan zararlarını karşılar. Aynı zamana kamuya ait mallara vereceğiniz zararlar (elektrik direği, lamba vs.) ve üçüncü kişilere ait mallara vereceğiniz zararlar da (ev, dükkan vs.) sigorta kapsamındadır.

Kaza durumunda maddi hasarların yanı sıra bedeni zararlar da ortaya çıkabilir. Kişilerde meydana gelen yaralanmalar trafik sigortasının teminatı altındadır. Yaralılara yapılacak ilk yardım hizmetleri, muayeneler, tedaviler, ilaçlar gibi masraflar da trafik sigortası tarafından karşılanır.

Trafik sigortası, kaza sırasında vefat edenlerin defin masraflarını öder. Artı olarak vefat edenlerin eğer bakmakla yükümlü olduğu kişiler var ise bu süreçte destek alamadıkları için onlarında zararlarını karşılanır.
Kazada yaralanan kişilerin kısmi ya da süresiz çalışamaz duruma gelmesi halinde de trafik sigortası devreye girer. Kişinin ekonomik gelirinin kesilmesi ve baktığı kişilerin destekten yoksun kalması durumları güvence altındadır.
Trafik sigortası savunma masraflarınızı da karşılar. Mahkeme ve avukatlık ücretleri, poliçeniz tarafından teminat altındadır.

Öztek'te Trafik sigortası hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmakta, farklı ödeme seçenekleri size sunulmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.